Logo muhasebe programı kullanıcılarının, zaman zaman bilmediği konular için danışmanlık hizmetine (Logo destek) ihtiyaçları olabilir. Bunun gibi durumlarda Logo iş ortakları, daha bilinen ismi ile Logo bayileri devreye girer. Logo bayileri için iş tanımı içerisinde yer alabilecek maddeler arasında; Logo muhasebe programı satışı (Logo satış) ve Logo ürünlerine destek hizmeti ilk iki sırada yer alır.
Logo Destek

 Logo Yazılım İş Ortakları Hakkında Bilgiler :

Logo iş ortakları, gerekli belgeler ve yeterlilik ile Logo Yazılım ‘a başvurur. İlgili firma, Logo Yazılım nezdinde gerekli şartları sağlıyorsa firma iş ortaklığına kabul edilir ve Logo bayi olarak çalışmalarına başlar. Potansiyel müşterilerin ulaşabileceği bir Logo destek hattı ve Logo Sistem Uzmanı (diğer adıyla Logo destek uzmanı) olmalıdır.

Logo Destek Alabilmek İçin Hangi Şehirde Olmalıyım?

Firma lokasyonunuz İstanbul içerisinde ise İstanbul Avrupa Yakası Logo destek ve İstanbul Anadolu Yakası Logo destek şeklinde hizmetimiz ikiye ayrılıyor. İstanbul içerisinde Logo muhasebe programı destek hizmeti alırken dilerseniz firmanıza ziyarete gelinebilir ve yaşanan problem için yerinde müdahale edilerek çözüm sağlanabilir. Buna ek olarak telefon ile destek yahut uzak bağlantı ile yaşanılan problemler çözüme kavuşabilir. Eğer İstanbul dışında ikamet ediyorsanız yine aynı şekilde gerekli şartlar sağlanırsa firmanıza ziyaret için gelinebilir, uzak bağlantı programları ile yahut telefon ile destek verilebilir. Bu opsiyonları kullanmak tamamen Logo muhasebe programı kullanıcılarının inisiyatifindedir. Amacımız uzman kadromuz ile müşterilerimize istediği ve en kaliteli desteği vermek istiyoruz.logo destek ankara

Logo Destek Hizmetleri Çeşitleri :

 1. Logo ERP Programları Destek Hizmetleri :
  • Logo Tiger 3 Enterprise destek hizmetleri.
  • Logo Tiger 3 destek hizmetleri.
  • Logo Tiger destek hizmetleri.
  • Logo Go 3 destek hizmetleri.
  • Logo Go destek hizmetleri.
 2. Logo İnsan Kaynakları Destek Hizmetleri :
  • Logo Bordro Plus destek hizmetleri.
  • Tiger HR destek hizmetleri.
 3. Logo Crm Destek Hizmetleri :
  • Logo Crm Web destek hizmetleri.
 4. Logo E Devlet Uygulamaları destek (Logo Connect) hizmetleri :
  • Logo e defter hizmetleri.
  • Logo e fatura destek hizmetleri.
  • Logo e arşiv fatura destek hizmetleri.
 5. Logo Eğitim Hizmetleri :
  • Logo ürün ailesinin tüm ürünlerine ait eğitim hizmetleri mevcuttur. Buna ek olarak Logo veritabanı eğitimi de verilebilmektedir.logo destek izmir

Logo Muhasebe Programı Destek Ücreti Nedir?

 Maalesef günümüzde ücretsiz Logo destek hizmeti yok denilecek kadar az. Destek ücreti sabit olmamakla birlikte problemin büyüklüğüne göre ücret değişkenlik göstermekte. Hizmet ücretleri hakkında detaylı bilgi veya herhangi bir konuda sorularınız için iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Formu doldurup gönderdikten sonra en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlanacaktır.

Logo Destek İstanbul İletişim Bilgileri :

Destek hizmetleri ve eğitim hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.