Logo Crm Lisans Yenileme

Logo Crm lisans yenileme işlemi de diğer Logo ürünlerinin lisans yenileme işlemleri birkaç fark dışında hemen hemen aynı sayılır. Diğer ürünlerde x gün içerisinde lisans yenileme yapılmalıdır uyarısı alınırken, Logo Crm ürününde x gün içerisinde uygulama kilitlenecektir lisans yenileme işlemi yapılmalıdır şeklinde uyarı verir.
logo crm lisans yenileme

Logo Lisans Yenileme Uyarısı

 Logo Crm giriş ekranını geçtikten sonra karşımıza x gün içerisinde uygulama kilitlenecektir lisans yenileme işlemi yapılmalıdır uyarısı gelir. Aşağıdaki örnekte iki gün içerisinde Logo Crm lisans yenileme işlemi yapılmalıdır yoksa ürünü kullanamayız.

Logo Crm Lisans Yenileme Nasıl Yapılır?

 1. Logo Crm lisans yenileme işleminin ilk adımı; Logo Crm kurulum dosyalarına sahip olmamızdır. Eğer kurulum dosyaları yoksa dosyaları buradan temin edebilirsiniz.
 2. Logo Crm kurulum dosyalarını elde ettikten sonra, setup.exe çalıştırılır. Gelen ekranda tıpkı diğer Logo ürünlerinin lisans yenileme işlemini yapar gibi lisans yenile seçeneğine tıklanır ve ileri denilerek diğer pencereye geçiş yapılır.lisans yenileme
 3. Gelen ekranda program otomatik olarak Logo Crm in kurulu olduğu dizini otomatik olarak bulur. Bu ekran ileri diyerek geçilir.Logo crm dizini
 4. Gelen pencerede Logo Crm lisans bilgileri ve Logo müşteri bilgileri ekrana gelir. Burada da ileriye basılarak bu ekran geçilir.
  logo müşteri bilgileri
 5. Sonraki ekranda ise Şu ana kadar kurulu olan tüm lisanslar listelenir.logo crm kurulu lisanslar
 6. Tamam butonuna bastıktan sonra ise Logo Crm lisans yenileme işlemi başlıyor ve bir süre bekledikten sonra ise lisans yenileme işlemi başarı ile tamamlanmış oluyor.
  lisans yenileme bekleniyor

Logo Crm Lisans Bilgileri Nasıl Kontrol Edilir?

 1. Logo Crm lisans bilgilerini kontrol etmek için öncelikle LogoCRMLauncher açılır. Gelen ekran içerisinde konfigürasyon sihirbazına tıklanır.Logo Crm Proje ve Uyarlama Araçları
 2. Gelen ekranda ilk kısım ileri denilerek geçilir ardından lisans bilgileri sekmesine gelinir. Burada lisans anahtarı, kullanıcı sayısı vb. gibi bilgiler yer alır. Kullanıcı dilerse lisans bilgilerini bu ekrandan inceleyebilir.
  Logo crm lisans bilgileri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*