Logo ERP Programına ait Rapor/Uyarlamalar :

-Fiş muhasebeleştiğinde(fatura,banka fişi vb.) muhasebeleşen fiş özel kodunun mahsup fişinin özel koduna yazdıran trigger.
– Bir cari hesap ile çalışılan para biriminden farklı bir para birimi ile fatura kesilirse (örnek : cari hesap ile Euro ile çalışıyorum Dolar ile fatura kesilirse) istenilen kişi/kişilere otomatik olarak uyarı mail i gönderen trigger .
– Arayüz uyarlama ile ticari bilgilerdeki “vergi dairesi ” ve “vergi numarası” bölümlerinin iletişim sekmesine alınması ve cari hesapların tutulduğu tablo ile ilişkisinin kurulması .
– Hizmet kartı ekleyen stored procedure .
– Sqlinfo ile Borç/alacak durum raporuna satınalma/satış iade rakamlarını getirilmesi
– C# ile logo veritabanına bağlanarak istenilen faturanın statüsünü kağıt/elektronik olarak düzenleyen ve veritabanına aktarılamayan faturaların hatalarını gideren , fatura raporları alabilen otomasyonun yazılması ve sql kodlarının yazılıp otomasyona entegre edilmesi .
-Masraf merkezi durum raporuna ve masraf merkezi hareketleri raporuna _sqlinfo ile muhasebe hesaplarının getirilmesi
-İçerisinde Cari hesap ünvanı , fatura numarası ve türü ve fatura özel kodunun olduğu raporun veritabanında yazılıp gerekli filtrelerin verilmesi ve rapor üretici ile logo ya entegre edilmesi.
– sqlinfo ile iki tarih arası mizan’a cari hesap şehrinin getirilmesi
– sqlinfo ile banka fiş listesine banka hesabının getirilmesi
-Sqlinfo ile malzeme hareket raporuna cari hesap bakiyesi ve fatura numarası getirilmesi

Programlar :

– C# ile Doğrunet Bilişim Teknolojileri firmasının ihtiyaçlarına yönelik bir veritabanlı masaüstü uygulamasının yazılması

-E-Faturamatik (Tanıtım için tıklayın)